امیر آذرباد مدیر دفتر حقوقی آذرباد و وکیل تجاری ، در سال ۱۳۸۶، با کسب رتبه دو رقمی ۲۷ در آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری مرکز پذیرفته شده و از آن زمان تا کنون، کار حرفه ای خود را به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران ادامه داده است.

ایشان، در مقطع دکترای حقوق خصوصی ادامه تحصیل داده و در مرحله تنظیم رساله دکترای می باشد.
وی، سایقه تدریس به عنوان مدرس قراردادهای بین المللی داشته و مولف کتب حقوقی و همچنین وکیل چندین شرکت خارجی ازجمله؛ شرکت تی ای آل هلند، شرکت ان سپاتک آلمان در دعاوی بین المللی ایشان بوده که با موفقیت همراه بوده است.

ایشان همچنین در شرکتهای مطرح ایرانی از جمله شرکت بین المللی آذرخش به سمت وکیل امور قراردادهای بین المللی و دعاوی بین المللی ایشان می باشد.

تجربه سالها وکالت دعاوی حقوقی و کیفری و ثبتی و خانوادگی در مراجع قضایی داسته و همچنین تنظیم و مدیریت امور تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی ، وکالت در مراجع بین المللی – مذاکرات تجاری بین المللی  و همچنین نظارت در اجرای کامل قراردادهای بین المللی و مکاتبات لازم برای اجرای صحیح قرارداد بین المللی و نیز انجام امور اجرایی قراردادهای بین المللی همچون گشایش اعتبارات اسنادی – تضامین بین المللی بانکی و غیره به عنوان وکیل و مشاور حقوق تجارت بین المللی شرکتهای مطرح تجاری ایرانی و خارجی و انعقاد قراردادهای بین المللی در داخل و خارج از کشور را نیز برعهده داشته و دارد.