وکیل متخصص شرکتهای تجاری

دعاوی شرکتهای تجاری

سلام – دعاوی شرکتهای تجاری موضوعی تخصصی از حوزه حقوق تجارت است. با پیچیده تر شدن روابط تجاری ، دعاوی شرکتهای تجاری به موضوعی تخصصی تبدیل شده است. بنگاههای تجاری با حضور اشخاص متعدد شکل می گیرد و شناخت حقوق و تکالیف آنها نسبت به یکدیگر نیاز مند شناخت حقوق شرکتهای تجاری است.

اختلافات و مسائل شرکهای تجاری در هر دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری مطرح می گردد به این مفهوم که برخی اعمال و یا اقدامات اشحاص دست اندر کار در شرکت تجاری جرم تلقی شده و رسیدگی به آن در صلاحیت دادسرا و مراجع کیفری است و برخی دیگر جنبه حقوقی داشته و در مراجع حقوقی رسیدگی می گردد.

البته دعاوی شرکتهای تجاری می تواند هم از لحاظ حقوقی و هم از لحاظ کیفری اقامه گردد.

شناخت بهترین مسیر برای طرح و اقامه دعاوی شرکتهای تجاری بسیار مهم است. اغلب دیده می شود بسیاری از دعاوی شرکتهای تجاری به بی اطلاعی از این حوزه تجصصی حقوقی مطرح می گردد که ثمره آن هدر رفتن وقت و هزینه است.

بنابر این توصیه این است است که قبل از اقامه دعاوی شرکتهای تجاری ، اگر اقامه دعوا به یک وکیل دعاوی شرکتهای تجاری سپرده نمی شود، دست کم قبل از اقدام راجع به نحوه صحیح تنظیم دادخواست دعاوی شرکتهای تجاری و یا شکواییه دعاوی شرکتهای تجاری با یک وکیل امور شرکتها مشورت نمایید.

با سپاس

امیر آذرباد وکیل شرکتهای تجاری

نوشته های مفید در مورد دعاوی شرکتهای تجاری

 

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *