وکیل تجاری - وکیل تجارت بین المللی - وکیل قراردادهای بین المللی - وکیل بین المللی در امور تجارت بین المللی

همکاری با دفتر حقوقی بین المللی

با سلام، دفتر حقوقی بین المللی امیر آذرباد با تجربه سالها فعالیت حقوقی تخصصی در حوزه تجارت بین المللی در ایران و خارج از کشور و ارائه خدمات حقوقی تخصصی تجاری نظیر مذاکرات قراردادهای بین المللی ، تنظیم قرارداد بین المللی  ، راه حل های حقوقی برای کاهش ریسک در قراردادهای بین المللی ، اقامه دعوای بین المللی تجاری در مراجع بین المللی ، و موضوعات مختلف و مشاوره تجارت بین المللی به شرکتهای تجاری داخلی و خارجی، اکنون به لطف همت مجدانه و اعتماد موکلین، به مرجعی برای رجوع دست اندر کاران تجارت بین المللی شناخته می شود.

از این روی، همواره مورد درخواست همکاری با نخبگان حقوقی ، وکلا و حقوقدانان علاقه مند به حوزه تخصصی تجارت بین المللی حقوقی بوده است. 

اکنون، بنا به وظیفه و با افتخار، این دفتر حقوقی بنا دارد، با افراد علاقه مند، با تجریه و مصمم برای فعالیت، تخصصا در حوزه تجارت بین المللی همکاری نماید.

از این روی، علاقه مندان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به نشانی ایمیل آقای امیر آذرباد :  azarbadattorney@gmail.com  یا بر روی اپلیکیشن واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۱۲۰۲۹۳۱ ارسال نمایند.

                                                                                                                     با سپاس –

                                                                                                             دفتر حقوقی بین المللی 

4 نظر

 • Ali

  سلام
  دکتر بادران هستم. برای همکاری با آقای آذرباد علاقه مند هستم. آیا ممکن است حضوری خدمت برسم؟

  • وکیل امور تجاری داخلی و بین المللی

   سلام جناب دکتر بادران.
   علی رغم اینکه از حضور شما استقبال می نماییم. اما به نظر می رسد بنا بر آنچه اعلام کرده ایم این حضور موکول باشد به ارسال رزومه شما و بررسی آن و متعاقبا برای حضور حضرت عالی با شما تماس گرفته می شود.
   با تشکر-
   مسئول دفتر حقوقی بین المللی

 • Samira

  سلام، آقای آذرباد بسیار خوشحال شدم که سایت شما تخصصا در مورد تجارت و تجارت بین الملل است. در سایتهای دیگر تمام موضوعات هست اما تخصصی نیستند. می تونم خواهش کنم برای قرارداد لیسانس بین المللی هم مطلب بگذارید ممنون از شما

  • وکیل امور تجاری داخلی و بین المللی

   با سلام، تشکر از مطلب محبت آمیز شما. قراردادهای بهره برداری از اموال مالکیت فکری که قراردادهای بین المللی لیسانس جزء مهمی از آنها به شمار می آیند حتما موضوع مطالب مفصلی در این سایت قرار خواهند گرفت.
   دفتر حقوقی بین المللی آذرباد

 • نوشتن یک دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *