تنطیم قرارداد بین المللی تجاری به زبان انگلیسی - وکیل دعاوی اجاره - وکیل متخصص شرکتهای تجاری

وکالت در دعاوی علیه شرکتهای تجاری به عنوان وکیل شرکت

با سلام –  یکی از خدمات دفتر وکالت آذرباد ، ارائه خدمات حقوقی و وکالت در دعاوی علیه شرکتهای تجاری به عنوان وکیل شرکت می باشد که در این نوشتار با جزثیات بیشتری توضیح داده می شود.

شرکتهای تجاری بواسطه روابط تجاری و کاری و قراردادی گسترده ای که دارند، در معرض دعاوی و اختلافاتی هستند که ممکن است برخی از آنها برای حل و فصل به مراجع قضایی ارجاع شوند. بنابر این دعاوی علیه شرکتها محدود به موارد خاصی نیست.

دعاوی علیه شرکت ممکن است ناشی از رابطه حقوقی کارمندان و کارگران شرکت باشد، مانند دعاوی مطالبه حق الزحمه، دعاوی راجع به ترک کار ، دعاوی راجع به خیانت در امانت نسبت به اموال شرکت، دعاوی بازگشت به کار.

همینطور دعاوی علیه شرکتهای تجاری ممکن است از ناحیه سهامداران شرکت ، مدیران شرکت و سایر اعضاء خود شرکت باشد. بنابر این، وکیل شرکت در این زمینه می بایست اولا با شناحت کامل راجع به اساسنامه شرکت، تصمیمات شرکت و همینطور حقوق شرکتهای تجاری که حوزه ای تخصصی محسوب می گردد، وظایف خود را راجع به وکالت در دعاوی علیه شرکتهای تجاری به عنوان وکیل شرکت انجام دهد.

دعاوی علیه شرکتهای تجاری همچنین می تواند از ناحیه اشخاص ثالث باشد. مانند اینکه شرکت قراردادی برای صادارت محصولات خود تنظیم نموده باشد و طرف مقابل برای خود حقوقی قائل باشد که مدعی است از ناحیه شرکت نادیده گرفته شده است.

وکیل شرکت  بلافاصله پس از اطلاع از دعاوی مطروحه علیه شرکت، بدوا از بخش مربوطه که ممکن است واحد مالی ، واحد صادرات و واحدهای ذیمدخل هستند اطلاعات مورد نیاز را دریافت می نماید و با حضور در مراجع قضایی باید برای منافع شرکت بجنگد.

امیر آذرباد وکیل پایه یک دادگستری

 

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *