خذ گواهی انحصار وراثت – اصلاح گواهی – دعاوی راجع به انحصار وراثت تنظیم قرارداد بین المللی تجاری - تنظیم قرارداد فروش بین المللی - تنظیم قرارداد مسارکت بین المللی - تنظیم قرارداد نمایندگی انحصاری بین المللی - تنظیم قرارداد توزبع کنندگی بین المللی - تنظیم قرارداد بین المللی احداث کارحانه - تنظیم قرارداد خارجی - تنظیم قرارداد انگلیسی - وکیل تجارت بین المللی امیر آذرباد

انحصار وراثت

با سلام – یکی از موارد خدمات حقوقی دفتر وکالت آذرباد امور راجع به انحصار وراثت و خدمات حقوقی مرتبط با آن که شامل اخذ گواهی انحصار وراثت – اصلاح گواهی – دعاوی راجع به انحصار وراثت  است. به این منظور بهتر است کلیاتی راجع به این خدمت حقوقی ارائه گردد.

زمانی که فردی فوت می کند، دارایی وی که شامل اموال، مطالبات ، دیون ، تعهدات و غیره است از وی بر جا می ماند. که از آن به ماترک یاد می شود. ماترک در ید وراث شخص متوفی و یا موضی له او است. بنابر این ایشان به صورت کلی در حکم متوفی هستند. ادارات دولتی ایشان را به عنوان قائم مقام متوفی می شناسند، اشخاص اگر دعاوی داشته باشند باید به طرفیت ورثه اقامه نمایند، ماترک پس از تقسیم میان وراث تقسیم می گردد و اموری از این دست.

بنابر این بدوا باید مشخص شود که وراث چه اشخاصی هستند؟ و به عبارت دیگر وراثت منحصر به چه افرادی است. مواردی از این دست البته در کتاب امور حسبی تالیف امیر آذرباد وکیل پایه یک دادگستری ، آمده است. که می توانید برای جزییات بیشتر آن را مطالعه نمایید. امور حسبی اصولا به موارد حقوقی عیر ترافعی در گفته می شود. مانند اینکه برای شخص محجور قیم انتخاب و مصوب می گردد. این اقدام ، یکی دعوی ترافعی نیست. لذا از آنها به عنوان امور حسبی نام برده می شود.

 به هر ترتیب ، حال که می دانیم مفهوم کلی انحصار وراثت چیست، می توانیم خدمات ارائه شده در این زمینه را بهتر بشناسیم. که به صورت کلی در سه خدمت زیر عرصه می گردد :

  • اخذ گواهی انحصار وراثت

  •  اصلاح گواهی انجصار وراثت

  • – دعاوی راجع به انحصار وراثت

هریک از خدمات حقوقی خذ گواهی انحصار وراثت – اصلاح گواهی – دعاوی راجع به انحصار وراثت ، به تفکیک در دسته خذ گواهی انحصار وراثت – اصلاح گواهی – دعاوی راجع به انحصار وراثت نیز توضیح داده می شود.

 

امیر آذرباد وکیل پایه یک دادگستری

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *