خذ گواهی انحصار وراثت – اصلاح گواهی – دعاوی راجع به انحصار وراثت تنظیم قرارداد بین المللی تجاری - تنظیم قرارداد فروش بین المللی - تنظیم قرارداد مسارکت بین المللی - تنظیم قرارداد نمایندگی انحصاری بین المللی - تنظیم قرارداد توزبع کنندگی بین المللی - تنظیم قرارداد بین المللی احداث کارحانه - تنظیم قرارداد خارجی - تنظیم قرارداد انگلیسی - وکیل تجارت بین المللی امیر آذرباد

انجام مکاتبات قراردادی به زبان انگلیسی

با سلام –  انجام مکاتبات قراردادی به زبان انگلیسی در زمان اجرای قراردادهای بین المللی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چرا که طرفین می توانند از برخی حقوق خود در قرارداد صرف نطر کنند یا با توافق یکدیگر آن را تغییر دهند. این تغییرات هم می تواند به صورت صریح صورت پذیرد و یا می تواند به صورت ضمنی از رفتارها و مکاتبات طرفین برداشت و تفسیر گردد.

بنابر این می بایست در انجام مکاتبات قراردادی به زبان انگلیسی همان دقتهایی لحاظ گردد که در زمان تنظیم قرارداد بین المللی رعایت می گردد. از سویی دیگر نیز، در اکثر قریب به اتفاق روابط ناشی از  قرارداد بین المللی تجاری ، زبان انگلیسی انتخاب می شود. بنابر این باید نه تنها به این زبان آشنایی کامل داشت، بلکه می بایست به بار حقوقی واژگان قراردادها به زیان انگلیسی مسلط بود.

یکی از خدمات حقوقی که یک وکیل برای امور بین المللی شرکت یا وکیل تجارت بین المللی در زمان اجرای قرارداد بین المللی به عنوان یکی از موارد نظارت بر اجرای قراردادهای بین المللی انجام می دهد، نظارت بر مکاتبات قراردادی بین المللی است. در بسیاری از موارد نیز ، نیاز می شود که برای اجرای بخشی از قرارداد بین المللی نیاز به تفاهامت و توافقات مختصری وجود داشه باشد.

در این باره دفتر حقوقی امیر آذرباد ، خدمات حقوقی بین المللی جامعی را برای رفع نیاز شرکتها و تجار بین المللی ارائه می دهد.

وکیل امور تجارت بین المللی – امیر آذرباد

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *